Zpět do obchodu

Registrace

TOHLE VŠECHNO OBSAHOVAL SRPNOVÝ BOXÍK!

Pojďme si společně odhalit, co všechno vlastně ukrýval Srpnový Mystery Box pro kočky!

NABUŠENÉ PŘEKVAPENÍ

Srpnový boxík byl opravdu našlápnutý! Obsahoval celkem 8 různých produktů, které předem pečlivě schválili naši kočičí testeři, hrad Kočičího Veličenstva se spojkami a tajemný dopis s voskovou pečetí.

Hračky

Škádlítko

Škádlítek a udiček není nikdy dost! Snad nic nedokáže tak dobře vyvolat v kočce lovce jako hrátky s udičkou. Kočky prostě chytání kořisti milují a my jim ho musíme dopřát.

Pískající krtek s catnipem

Vždycky není čas kočičku aktivně zabavit, pískající krtek se jí ale o zábavu postará i bez vás! Reaguje na dotek a tak každé máchnutí tlapkou ocení zvukem, což kočičku vyprovokuje k další aktivitě. Také je naplněn kočičím catnipem, jehož vůně kočky láká sama o sobě!

Míček na pamlsky

Kočky jsou zvědavá a mlsná stvoření, nejspíš proto si jejich oblibu zasloužil míček na pamlsky. Stačí ho naplnit pamlsky a ukázat je kočičce. Pak už se jen můžete bavit nad tím, jak se váš mazlíček snaží pamlsky z míčku dostat. Je to skvělý způsob jak kočičku zaměstnat, zároveň odměnit a nechat ji trénovat kočičí dovednosti. Míček má regulovatelný otvor a tak ho můžete snadno přizpůsobit velikosti pamlsků a nastavit četnost jejich vypadání.

Závěsné dřívko Matatabi

Že kočka není pes? S dřívkem Matatabi o tom nejspíš začnete pochybovat. Tohle dřívko totiž kočkám natolik voní, že si s ním vydrží hrát i celé hodiny. Rolnička na něm udělá hru ještě zábavnější. Skvělá zábava není jediným benefitem hraní si s dřívkem. Jeho okusování podporuje ústní hygienu kočky.

AIMG_3693_mensi

Dobroty

Masový krém

Vy možná vůni této kuřecí lahůdky neoceníte, ale vaše kočky rozhodně ano! A počkejte až ochutnají! Snad máte šuplík s kočičími dobrotami mimo jejich dosah, protože jinak vám ji obal neobal klidně naráz zbaští. Delikátní paštika obsahuje také tolik pro kočky potřebný taurin.

Tyčinky s kuřecí a játrovou příchutí

Zavděčit se kočce není vždycky snadné, ale s tyčinkami obsahujícími 95% masa, vitamíny a taurinem, to jde samo!

Kočičí mléko

To že kočky milují mléko je známá věc. Bohužel už tak známé není, že dospělé kočky nesnesou laktózu. A proto mléko, které jste mohli najít v srpnovém balíčku, obsahuje snížený podíl laktózy. Kočička si tak může vychutnat oblíbenou pochoutku bez obtíží. Mlíčko je navíc obohaceno o biotin pro krásnou srst a vitamíny pro zdraví kočky.

Pamlsky se superovocem

Nejen kastrované kočičky si zcela jistě rády smlsnou na lahodných pamlscích s lososem, šípkem a brusinkami. Jsou vhodné jako odměna, ale v kombinaci s míčkem na pamlsky se postarají také o spoustu zábavy.

Tajemný dopis

Jeho Veličenstvo má rádo tajemství a tak jste mohli v srpnovém boxíku najít také dopis s kočičí pečetí, ale jeho obsah vám ani tady neprozradíme :)

Chcete se také nechat překvapit a zažít se svou kočkou nové dobrodružství? Pak neváhejte - balíček pro tento měsíc najdete ZDE.

Zpět do obchodu