TOHLE VŠECHNO OBSAHOVAL SRPNOVÝ BOXÍK!

Pojďme si společně odhalit, co všechno vlastně ukrýval Srpnový Mystery Box pro kočky!

NABUŠENÉ PŘEKVAPENÍ

Srpnový boxík byl opravdu našlápnutý! Obsahoval celkem 8 různých produktů, které předem pečlivě schválili naši kočičí testeři, hrad Kočičího Veličenstva se spojkami a tajemný dopis s voskovou pečetí.

Hračky

Škádlítko

Škádlítek a udiček není nikdy dost! Snad nic nedokáže tak dobře vyvolat v kočce lovce jako hrátky s udičkou. Kočky prostě chytání kořisti milují a my jim ho musíme dopřát.

Pískající krtek s catnipem

Vždycky není čas kočičku aktivně zabavit, pískající krtek se jí ale o zábavu postará i bez vás! Reaguje na dotek a tak každé máchnutí tlapkou ocení zvukem, což kočičku vyprovokuje k další aktivitě. Také je naplněn kočičím catnipem, jehož vůně kočky láká sama o sobě!

Míček na pamlsky

Kočky jsou zvědavá a mlsná stvoření, nejspíš proto si jejich oblibu zasloužil míček na pamlsky. Stačí ho naplnit pamlsky a ukázat je kočičce. Pak už se jen můžete bavit nad tím, jak se váš mazlíček snaží pamlsky z míčku dostat. Je to skvělý způsob jak kočičku zaměstnat, zároveň odměnit a nechat ji trénovat kočičí dovednosti. Míček má regulovatelný otvor a tak ho můžete snadno přizpůsobit velikosti pamlsků a nastavit četnost jejich vypadání.

Závěsné dřívko Matatabi

Že kočka není pes? S dřívkem Matatabi o tom nejspíš začnete pochybovat. Tohle dřívko totiž kočkám natolik voní, že si s ním vydrží hrát i celé hodiny. Rolnička na něm udělá hru ještě zábavnější. Skvělá zábava není jediným benefitem hraní si s dřívkem. Jeho okusování podporuje ústní hygienu kočky.

AIMG_3693_mensi

Dobroty

Masový krém

Vy možná vůni této kuřecí lahůdky neoceníte, ale vaše kočky rozhodně ano! A počkejte až ochutnají! Snad máte šuplík s kočičími dobrotami mimo jejich dosah, protože jinak vám ji obal neobal klidně naráz zbaští. Delikátní paštika obsahuje také tolik pro kočky potřebný taurin.

Tyčinky s kuřecí a játrovou příchutí

Zavděčit se kočce není vždycky snadné, ale s tyčinkami obsahujícími 95% masa, vitamíny a taurinem, to jde samo!

Kočičí mléko

To že kočky milují mléko je známá věc. Bohužel už tak známé není, že dospělé kočky nesnesou laktózu. A proto mléko, které jste mohli najít v srpnovém balíčku, obsahuje snížený podíl laktózy. Kočička si tak může vychutnat oblíbenou pochoutku bez obtíží. Mlíčko je navíc obohaceno o biotin pro krásnou srst a vitamíny pro zdraví kočky.

Pamlsky se superovocem

Nejen kastrované kočičky si zcela jistě rády smlsnou na lahodných pamlscích s lososem, šípkem a brusinkami. Jsou vhodné jako odměna, ale v kombinaci s míčkem na pamlsky se postarají také o spoustu zábavy.

Tajemný dopis

Jeho Veličenstvo má rádo tajemství a tak jste mohli v srpnovém boxíku najít také dopis s kočičí pečetí, ale jeho obsah vám ani tady neprozradíme :)

Chcete se také nechat překvapit a zažít se svou kočkou nové dobrodružství? Pak neváhejte - balíček pro tento měsíc najdete ZDE.