Zpět do obchodu

Registrace

VÁNOČNÍ AUKCE NA POMOC ÚTULKÁČKŮM

Naše produkty vznikly s myšlenkou pro lepší zážitky se svými mazlíčky a není nám cizí ani osud zvířátek, která neměla takové štěstí a zatím ještě nenašla bezpečný domov a svého lidského parťáka. S nadšením jsme se proto zapojili do vánoční aukce pořádané na facebookové stránce Pomáháme útulkáčkům

Pomáháme útulkáčkům

Stránka dlouhodobě podporuje kočičí útulek v Havlíčkově Brodě Mikeš HB z. s., který kromě provozu samotného útulku realizuje také kastrační program v kraji Vysočina. V útulku si můžete vybrat a adoptovat parťáka, nabízí ale také zajímavou možnost pro ty, kteří si kočičku domů vzít nemohou a tou je virtuálně adopce konkrétní kočičky.

Stránka zároveň podporuje rodinný azyl pro opuštěné pejsky Dej pac! z. s. v obci Častonín. Najdete v něm jak pejsky, tak i kočičky a azyl nabízí možnost adoptovat pejska na dálku.

Veškeré finance vybrané prostřednictvím aukce budou poskytnuty právě těmto útulkům.

! Vánoční aukce na pomoc útulkáčkům probíhá od 12.11. do 22.11., není tedy čas na otálení. Pokud uvažujete, že se do aukce zapojíte, určitě s přihazováním neváhejte.

KOČIČÍ VELIČENSTVO POMÁHÁ

V aukci naleznete více než 300 nových předmětů vhodných i jako vánoční dárky. Od vtipných hrnečků, hraček, kosmetiky, drogerie, přes knihy, bižuterii svíčky až po naše kočičí hrady.

My jsme se do aukce rozhodli poskytnout zástupce od každého z našich domečků a dárkový box pro kočky:

Domeček pro kočky - Barevný Hrad SET 3 kusů

Předmět přímo v aukci naleznete zde.

Hrad

 

Domeček pro kočky - Designový SET 2 kusů

Předmět přímo v aukci naleznete zde.

Designový hrad

 

Domeček pro kočky s Fixami - Černobílý Hrad

Předmět přímo v aukci naleznete zde.

Černobílý hrad

 

Dárkový box s překvapením pro kočky

Předmět přímo v aukci naleznete zde.

Dárkový balíček

 

Máte tak možnost získat nejen naše kočičí domečky za jedinečnou cenu, ale především pomoct zvířátkům, které to skutečně potřebují.

Doufáme, že se podaří vybrat takovou částku, aby významně pomohla, proto budeme moc rádi, pokud se zapojíte ať už aktivně, nebo budete Vánoční aukci na pomoc útulkáčkům alespoň sdílet.

Zpět do obchodu